Firma transportowa ECE Logistics

ECE Logistics to firma transportowa, która od 2004 zajmuje się transportem ekspresowym oraz drogowym przewozem towarów busami do 3,5 t. Początkowo swoją działalność prowadziła pod nazwą Euro Cargo Express. Rozwój doprowadził do zmiany nazwy i rozszerzenia zakresu usług transportowych i logistycznych. 
Działalność firmy ECE Logistics oparta jest na wieloletnim doświadczeniu na rynku transportowym, czego efektem jest przedsiębiorstwo oferujące kompleksową i profesjonalną obsługę transportu i logistyki w całej Europie. W realizowanych zleceniach zawsze dbamy o bezpieczeństwo oraz wysoką jakość świadczonych usług, dzięki czemu uzyskaliśmy pozycję partnera godnego zaufania zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Nieustannie rozwijamy się i dostosowujemy nasze działania do dynamicznego i niezwykle wymagającego rynku. Wszystkie nasze pojazdy spełniają najwyższe wymagania, a usługi transportowe świadczymy profesjonalnie, sprawnie i odpowiedzialnie. Naszą działalność transportową charakteryzuje wysoka jakość usług, długoletnie doświadczenie w transporcie, profesjonalny zespół, gwarancja bezpieczeństwa towaru i jego nadzór oraz odpowiedzialny biznes.
Naszą misją jest tworzenie i rozwój usług transportowych i logistycznych o wysokiej jakości, analiza i realizowanie zleceń klientów oraz tworzenie długofalowej współpracy opartej na obustronnym zaufaniu. Naszym celem jest dalsze rozwijanie się i dostosowywanie ofert transportowych do potrzeb rynku.Nasza wizja to nowoczesna firma w transporcie międzynarodowym i przewozie ekspresowym towarów busami, która znajdzie się wśród największych firm transportowych i logistycznych w Europie.Nasza strategia obejmuje zrozumienie potrzeb klienta, analizę biznesu oraz dostosowanie wysokiej jakości oferty ekspresowego transportu międzynarodowego i logistyki.

Historia firmy transportowej ECE Logistics

2006

Rozpoczęcie działalności na rynku transportowym w ekspresowym przewozie towarów busami do 3,5t.

2010

Powstanie firmy pod nazwą PHT Euro Cargo Express Sylwia Kozakiewicz oferującej transport ekspresowy towarów i logistykę drogową

2011

Wprowadzenie do oferty logistyki meblowej

2015

Powstanie firmy ECE Logistics Sp. z o.o. sp.k.

2017

Powstanie marki EUROCOMMERCE, oferującej kompleksową obsługę logistyczną dla e-commerce.

Adres
ECE LOGISTICS SP. z o. o. Sp.k.
ul. Lotników 12
65-138 Zielona Góra
Polska/Poland
Kontakt
T +48 68 451 16 04
F +48 68 411 38 87
biuro@ecelogistics.pl
Konto
Konto / IBAN
PL 51 2490 0005 0000 4600 3459 6304
SWIFT: ALBPPLPW
Ece Logistics

Projekt i realizacja | Sungrey™