ECE Logistics stale rozwija swoje usługi transportowe, logistyczne i kurierskie. Równolegle do tych działań rozbudowujemy także nasz zespół specjalistów i spedytorów.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Spedytor międzynarodowy ze znajomością języka francuskiego

Pracownik administracyjny ze znajomością języka niemieckiego

Kierowca międzynarodowy – kat. B

Jeśli wśród zamieszczonych ogłoszeń nie widzisz interesującego dla siebie, ale uważasz, że pasujesz do naszego zespołu i chcesz, abyśmy poznali Ciebie i Twoją propozycję, napisz do nas na adres: rekrutacja@ecelogistics.pl, załączając CV i informację, jaką rolę w naszej firmie możesz pełnić.

Informacja o przetwarzaniu danych dla kandydatów do pracy

1) Administratorem Pani/a danych osobowych jest ECE Logistics Sp z o. o., Sp. k. z siedzibą w Zielonej Górze, e-mail: biuro@ecelogistics.pl
2) W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się pod adresem e-mail: daneosobowe@ecelogistics.pl
3) Dane przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Dane przechowywane będą przez okres rekrutacji lub na podstawie dodatkowej zgody: w trakcie tej i przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż 1,5 roku.
5) Posiada Pan/i prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
6) Posiada Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystania z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
7) Posiada Pan/i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Adres
ECE LOGISTICS SP. z o. o. Sp.k.
ul. Lotników 12
65-138 Zielona Góra
Polska/Poland
Kontakt
T +48 68 451 16 04
F +48 68 411 38 87
biuro@ecelogistics.pl
Konto
Konto / IBAN
PL 51 2490 0005 0000 4600 3459 6304
SWIFT: ALBPPLPW
Ece Logistics

Projekt i realizacja | Sungrey™