Zespół EceLogistics

Nasz zespół

 

 

Poniżej znajdziesz dane kontaktowe do wszystkich naszych specjalistów i spedytorów, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i pasji dbają o to, aby Twój transport dotarł na miejsce i czas. Jeżeli masz pytania lub sugestie, napisz lub zadzwoń do nas!

Transport spedycja logistyka

Anna
Trojniar

International Transport Assistant

+48 68 451 16 09 a.trojniar@ecelogistics.net
+

Arkadiusz
Łukawski

International Transport Assistant

+48 68 451 16 04 a.lukawski@ecelogistics.net
+

Damian
Krusz

International Transport Assistant

+48 68 451 16 08 d.krusz@ecelogistics.net
+

Dorota
Warszawska

International Transport Assistant

+48 68 451 16 02 d.warszawska@ecelogistics.net
+

Grzegorz
Gontowiuk

International Transport Assistant

+48 68 451 16 08 g.gontowiuk@ecelogistics.net
+

Karolina
Chołuj-Mazur

International Transport Assistant

+48 68 451 16 16 k.mazur@ecelogistics.net
+

Łukasz
Kukulski

International Transport Assistant

+48 68 451 16 19 l.kukulski@ecelogistics.net
+

Michał
Kozakiewicz

International Transport Assistant

+48 68 451 16 04 m.kozakiewicz@ecelogistics.net
+

Logistyka meblowa

Daniel
Szofer

Logistyka meblowa

+48 68 451 16 13 d.szofer@ecelogistics.net
+

Marcin
Czechowicz

Logistyka meblowa

+48 68 451 16 13 m.czechowicz@ecelogistics.net
+

Mariusz
Krusz

Logistyka meblowa

+48 68 451 16 12 m.krusz@ecelogistics.net
+

Księgowość i windykacja

Agata
Kloc

Dział księgowości

+48 68 451 16 01 a.kloc@ecelogistics.pl
+

Ewa
Szofer

Dział księgowości - logistyka meblowa

+48 68 451 16 01 e.szofer@ecelogistics.pl
+

Iwona
Pieńkosz

Dział księgowości

+48 68 451 16 01 i.pienkosz@ecelogistics.pl
+

Natalia
Kozakiewicz

Dział księgowości

+48 68 451 16 01 n.kozakiewicz@ecelogistics.pl
+