Transport ekspresowy

Transport ekspresowy towarów na terenie Europy

 

Oferujemy najwyższej jakości transport ekspresowy drogowy towarów w całej Europie. Dostarczymy powierzony nam towar w ciągu 24 h od załadunku do większości krajów Unii Europejskiej. W dobie zintegrowanego rynku europejskiego, wysoko rozwiniętych technologii oraz wciąż rosnących wymagań wobec przemysłu, transport ekspresowy pozwala na szybkie reagowanie na potrzeby klienta. To nie cena, ale jakość obsługi stają się głównym obszarem walki o klienta, a ekspresowy transport zamówienia znacząco wpływa na odbiór tej jakości.

Flota busów realizujących transport ekspresowy

Towary dostarczamy w oparciu o liczącą ponad 120 pojazdów flotę. Są to głównie samochody typu bus plandeka, o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 t. Każdy pojazd wyposażony jest w akcesoria i narzędzia niezbędne do prawidłowego załadunku i zabezpieczenia towaru w transporcie. Wszystkie pojazdy wyposażone są również w system nawigacji  i monitoringu GPS. Ponadto system, w którym monitorujemy na bieżąco transport ekspresowy towarów jest w pełni zintegrowany ze specjalistycznym i unikatowym oprogramowaniem, stworzonym specjalnie na potrzeby świadczonych przez nas usług, co stanowi gwarancję pełnej całodobowej kontroli powierzonych nam towarów.

 

Nasz zespół doświadczonych i wyszkolonych spedytorów gwarantuje możliwość odebrania przesyłki z dowolnego miejsca w Europie nawet w przeciągu 2-3 godzin.

Doświadczenie w transporcie ekspresowym

 

Nasz transport ekspresowy to gwarancja wysokiej jakości realizacji dla Ciebie. Dostarczamy każdy ładunek w ekspresowym tempie. Wieloletnie doświadczenie ECE Logistics na rynku transportowym, w tym transportu ekspresowego, stanowi gwarancję niezawodności, bezpieczeństwa i pełnego profesjonalizmu w wykonywaniu usług transportu ekspresowego towarów. Dowodem jest między innymi nasza wieloletnia współpraca z firmami z branży przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego. Rozumiemy, że że kluczem do działania i rozwoju w tych dziedzinach jest niezawodność, dlatego nasze busy docierają zawsze na czas, w tempie ekspresowym. Jesteśmy po to, abyś był spokojny o terminy swoich dostaw.

Interesuje Cię transport ekspresowy?

+48 68 451 16 08

Bezpieczny
transport ekspresowy
towarów

 

Chcąc zagwarantować Państwu bezwzględne bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość świadczonych usług transportu ekspresowego, kładziemy nacisk na podnoszenie kwalifikacji naszej kadry, a także aktualizowanie wiedzy na temat obowiązujących norm i przepisów. Pozyskujemy też niezbędne pozwolenia i certyfikaty. Dla każdego klienta szukamy optymalnych rozwiązań, które dopasowujemy do wciąż zmieniającego się rynku transportowego.

 

Każdego dnia naszą skuteczność przekładamy na sukces naszych klientów.