ECE Logistics – firma odpowiedzialna za swoje otoczenie

Działalność w branży TSL wiąże się z odpowiedzialnością za powierzony  towar. W firmie ECE Logistics idziemy o krok dalej. Zależy nam na kreowaniu lepszej rzeczywistości, dlatego odpowiedzialnie angażujemy się w wydarzenia, które mają miejsce wokół nas. Nie pozostajemy obojętni na potrzeby i nieszczęście ludzi w naszym lokalnym otoczeniu i angażujemy się w działania na rzecz pozytywnych zmian.
Los osób potrzebujących pomocy, nie jest nam obojętny, dlatego aktywnie wspieramy wiele akcji społecznych i charytatywnych – tych lokalnych i tych ogólnopolskich.

Oddział dziecięcy Szpitala Zielonogórskiego

Szlachetna Paczka 1

Szlachetna Paczka 2

Pocztowe znaczki a afrykańskie dzieciaczki

Dyplom bezpieczeństwa w pracy

Odpowiedzialność społeczna przejawia się nie tylko w działaniach zewnętrznych, ale również tych wewnętrznych. Dbamy o to, aby najwyższa jakość przekładała się na wszystkie płaszczyzny naszej działalności, dlatego wciąż aktualizujemy i optymalizujemy standardy bezpieczeństwa pracy w naszej firmie. Naszym celem jest tworzenie i doskonalenie bezpiecznej przestrzeni do działania dla każdego naszego pracownika, co zostało doecenione przez Państwową Inspekcję Pracy.

Adres
ECE LOGISTICS SP. z o. o. Sp.k.
ul. Lotników 12
65-138 Zielona Góra
Polska/Poland
Kontakt
T +48 68 451 16 04
F +48 68 411 38 87
biuro@ecelogistics.pl
Konto
Konto / IBAN
PL 51 2490 0005 0000 4600 3459 6304
SWIFT: ALBPPLPW
Ece Logistics

Projekt i realizacja | Sungrey™